Гумка двірників щіток склоочисника універсальна, довжина 500 мм.
Гумка має замок, під металеві стрижні щітки.
Виробник ― ALCA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина водійського двірника | 500 мм |
| Довжина заднього двірника | 500 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 500 мм |
| Місце встановлення | Передній, Задній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴


