Універсальна каркасна щітка склоочисника ALCA. Виробник — Польща. Розмір щітки: довжина — 530 мм, стандартний розмір — 21.
Стандартні щітки для автомобілів Шевроле Авео, Фіат Добло, Форд Фієста, Фокус, Монрео, Хюндай Санта Фе, Соната, Хонда Аккорд, Мазда 6, Тойота Королла, Ленд Круїзер та ін.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина водійського двірника | 560 мм |
| Довжина заднього двірника | 560 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 560 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Каркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴


