Універсальна каркасна щітка склоочисника ALCA. Виробник — Польща.
Розмір щітки: довжина — 480 мм, стандартний розмір — 19.
Ланос, Сенс, Форд Фієста 3, Мазда 626, Мітсубісі Паджеро 2, Ніссан Патрол, Фольксваген Поло та ін.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина водійського двірника | 480 мм |
| Довжина заднього двірника | 480 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 480 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Каркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴


