Універсальна каркасна щітка склоочисника ALCA. Виробник — Польща.
Розмір щітки: довжина — 450 мм, стандартний розмір — 18.
Москвіч 2141, Опель Тигра та Корса, Сузуки Джимні, Деу Тіко та ін.

.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина водійського двірника | 450 мм |
| Довжина заднього двірника | 450 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Каркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


