Універсальна каркасна щітка склоочисника ALCA. Виробник — Польща. Розмір щітки: довжина — 350 мм, стандартний розмір — 14.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина водійського двірника | 350 мм |
| Довжина заднього двірника | 350 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Каркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


