
Сальник коленвала Samand 1.8 задний Ajusa
493 ₴
- В наявності
- Код: 15039300
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Задній сальник колінчастого вала автомобілів Samand з двигуном 1800 куб. см. Виробник — Ajusa (Іспанія).
Характеристики:
Внутрішній діаметр 90
Зовнішній діаметр [мм] 110
Ширина [мм] 13
OE коды и артикулы:
CITROEN 93501714.80,
FIAT 9350171480,
FORD 84142413,
OPEL 93501714,
PEUGEOT 0127.12,
RENAULT 7701349596, 7700638308,
Застосування:
CITROEN CX I (MA), CX I Break (MA), CX II, CX II Break,
PEUGEOT 505 (551A), 505 Break (551D),
RENAULT 21 седан (L48_)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15039300 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Samand |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 13 мм |
| Сумісність з моделлю | CX, Espace, 21, 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴



