Універсальна каркасна щітка склоочисника ALCA. Виробник — Польща. Розмір щітки: довжина — 500 мм, стандартний розмір — 20.
Стандартні щітки для автомобілів ВАЗ 2110-2112, 2108, 2115 і їх модифікацій, Волга 31105, ГАЗель, Соболь, Рено Кенго, Логан, Кіа Спортидж, Опель Астра.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина водійського двірника | 500 мм |
| Довжина заднього двірника | 500 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 500 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2110 |
| Стан | Новий |
| Тип | Каркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | ВАЗ 2110 1995-2014| ВАЗ 2111 1998-| ВАЗ 2112 1999-2008| ВАЗ 21123 2002-2009| ВАЗ 2115 1997-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴


