Універсальна каркасна щітка склоочисника ALCA. Виробник — Польща. Розмір щітки: довжина — 380 мм, стандартний розмір — 15.
Встановлюється на склоочисник скла ляди на Тавровію, Шевроле Такума, Містабісі Паджеро з 92 г.в., Патрол, Ікс-Трейл, Кашкай, ГАЗ Волга 24 лобового скла та ін.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина водійського двірника | 380 мм |
| Довжина заднього двірника | 380 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Каркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴


