
Сайлентблок переднього ричага задній Peugeot 405-95 - Сайлентблок заднього ричага передній Peugeot 405-95
357 ₴
- В наявності
- Код: 17790
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок переднього ричага задній Peugeot 405-95 - Сайлентблок заднього ричага передній Peugeot 405-95Сайлентблок переднего річага задний Peugeot 405-95 17790 Производитель FEBIBILSTEIN, используется в автомобилях
Peugeot 405 II Break (4E), 405 II (4B),
с двигателями
FEBIBILSTEIN - 17790 Сайлентблок переднего річага задний Peugeot 405-95 соответствует оригинальнім номерам:
352342, 352354, 352389, 352342, 352354, 352389
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17790 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴

