
Гальмівні колодки задня автомобілів JEEP GRAND CHEROKEE 10- HYUNDAI GENESIS TESLA S 12-15, старий код: CKKH-50.
785 ₴
- В наявності
- Код: gk0504
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Jeep Grand Cherokee 10- Hyundai Genesis TESLA S 12-15 задний Старий код: CKKH-50 GK0504 Виробник CTR, застосовується до автомобілів
CTR - GK0504 Тормозные колодки Jeep Grand Cherokee 10- Hyundai Genesis TESLA S 12-15 задний Старий код: CKKH-50 відповідає оригінальним кодам виробника:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0504 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 14 мм |
| Довжина | 107.7 мм |
| Ширина | 69 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴

