
Радіатор Пічки Chevrolet Aveo (Шевроле Авео) 06- SATO TECH
1 263 ₴
- В наявності
- Код: h11101
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор печі Chevrolet Aveo (Шевроле Авео) 06- H11101 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Chevrolet AVEO / KALOS седан (T250, T255), AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек седан (T200), Авео Т 200 Т 255 седан, Авео Т 200 хетчбек, Авео Т 250 Т 255 хетчбек, Авео Т 200 седан з двигунами SATO TECH - H11101 Радіатор печі Chevrolet 42, 96539642, 96650492, 96887038, 96539642, 96650492, 96887038, 96887038U, P96539642, 96539642, 97698
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H11101 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 148 мм |
| Ширина ядра радіатора | 188 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 263 ₴

