Радіатор охолодження двигуна Opel VIVARO Combi 06-, Renault TRAFIC II фургон 06- R12638 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Opel VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A з бортовою платформою/ходова частина (X83), VIVARO A Автобус (X83) , Віваро фургон Ф7, Віваро вантажівка Е7, Віваро Комбі з двигунами SATO TECH - R12638 Радіатор, охолодження двигуна Opel VIVARO Combi 06-, Renault TRAFIC II фургон 06- відповідає оригінальним номерам: 214109682R, 440635 5588, 4406359, 93865588
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12638 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 778 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 651 ₴


