Радіатор Lexus RX350 06- Lexus RX 06- R12233 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Lexus RX (_U3_), з двигунами SATO TECH - R12233 Радіатор Lexus RX350 06- Lexus RX 06- відповідає оригінальним номерам: 10 4131480, 1604131490, 1604131491, 1604131490, 1604131491
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12233 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 675 мм |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 073 ₴


