Радіатор, охолодження двигуна Mazda 6 універсал 07- R12307 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Mazda 6 Hatchback (GH), 6 універсал (GH), 6 седан (GH), 6 хетчбек ЖН, 6 універсал ЖН, 6 ЖН з двигунами SA TO - R12307 Радіатор, охолодження двигуна Mazda 6 універсал 07- відповідає оригінальним номерам: FY615SB0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12307 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 685 ₴


