Радіатор Toyota Rav 4 (Тойота Рав 4) AT 00- R12248 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Toyota RAV 4 II (_A2_), РАВ 4 2 покоління з двигунами SATO TECH - R12248 Радіатор Toyota Rav 4 (Тойота Рав 4) AT 00- відповідає оригінальним номерам: 1640028140, 1640028180, 1640028190, 164002819087, 1640028191, 1640028460, 164002846087,14 02819087, 1640028191, 1640028460, 164002846087
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12248 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 816 ₴


