Радіатор, охолодження двигуна Jeep PATRIOT 08-, Dodge CALIBER 06- R12650 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Jeep COMPASS (MK49), , Jeep PATRIOT (MK74), з двигунами SATO TECH - R12650 Радіатор, охолодження двигуна Jeep CALIBER 06- відповідає оригінальним номерам: 5191249AA, 5191249AA, 5191249AA, 68004049AA, 68004049AA, 68004049AA, 68004049AB, 680040098 069019AA, 5191249AA, 68004049AA, 68004049AB, 5191249AA, 68004049AA, 68004049AB, 5191249AA, 68004049AA, 680
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12650 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 844 ₴


