Радіатор, охолодження двигуна KIA CERATO 04- R12224 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях SATO TECH - R12224 Радіатор, охолодження двигуна KIA CERATO 04- відповідає оригінальним номерам:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12224 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 664 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 198 ₴


