Радіатор Honda Accord (Хонда Акорд) 03- R12207 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Honda ACCORD VII (CL, CN), ACCORD VII (CM), ACCORD VII Tourer (CM, CN), Акорд 8, Акорд 7, Акорд 8 універсал з двигунами SATO TECH - R12207 Радіатор Honda Accord (Хонда Акорд) 03- відповідає оригінальним номерам: 19010RBA901, 19010RBA901
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12207 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 712 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 101 ₴


