
Радіатор Hyundai Tucson (Хюндай Туксон) 04-SATO TECH
3 896 ₴
- В наявності
- Код: r12124
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор Hyundai Tucson (Хюндай Туксон) 04- R12124 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Hyundai TUCSON (JM), Туксон ЖМ з двигунами SATO TECH - R12124 Радіатор Hyundai Tucson (Хюндай Туксон) 04-04 253102E800, 253102E800, 253102E400, 253102E800, 253100Z850, 253100Z870, 253102E105, 253102E400, 253102E8002 3102E821
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12124 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 896 ₴

