Радіатор, охолодження двигуна Dacia DUSTER 10-, Renault CAPTUR 13- R12211 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Dacia DOKKER вен (KE_), DOKKER Express Автофургон / мікроавтобус, Докер, Докер Експрес, Dacia DUSTER Автофургон / спортивно-утилітарний автомобіль, , LOGAN MCV II, LOGAN II, Логан МЦВ 2, Логан 2, Dacia SANDERO II, з двигунами Renault CAPTUR I (J5_, H5_), Каптур, Renault CLIO IV Grandtour (KH_), CLIO IV (BH_), Кліо 4 Грандтур, Кліо 4, Renault DUSTER (HS_), Дастер, Renault LOGAN II універсал (K8_), Логан 2 МСВ, Renault SANDERO/STEPWAY II (B8_), Сандеро Степвей 2 з двигунами SATO TECH - R12211 Радіатор охолодження двигуна Dacia DUSTER 10-, Renault CAPTUR 13- відповідає оригінальним номерам: 214100078R, 214100078R, 214105731R, 8660003460, 8660003460, 214100078R, 8660003460,20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12211 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 407 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 075 ₴


