Радіатор охолодження двигуна Chevrolet Lacetti (Шевроле Лачетті) 04- R20001 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Daewoo NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Wagon (J200), NUBIRA седан (J200), Нубіра універсал, Нубіра (J200), LACETTI седан (J200), LACETTI універсал (J200), Лачеті, Лачеті седан, Лачеті універсал з двигунами SATO TECH - R20001 Радіатор охолодження двигуна Chevrolet Lacetti (Шевроле Лачетті) 03 3422, 96553422, P96553378, 00001331TV, 96553378, 96553422, 96433350, 96553378, 96553422, 96553428, P96553 6553422, 96553428, P96553378
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20001 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 698 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 064 ₴


