Радіатор, охолодження двигуна Hyundai ACCENT IV седан 10-, KIA RIO III 11- R12220 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Hyundai ACCENT IV (RB), ACCENT IV седан (RB), Акцент 4 РБ, Акцент 4 седан РБ, Hyundai i20 I (PB, PBT), ай 20 з двигунами SATO TECH - R12220 Радіатор, охолодження двигуна Hyundai ACCENT IV седан 10-, KIA RIO III 11- відповідає оригінальним номерам: 253101R000, 253101R000, 25310000 00, 253104L000, 253101R000, 253104L000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12220 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 709 ₴


