
Радіатор Chevrolet Tacuma (Шевроле Такума) 05- SATO TECH
3 420 ₴
- В наявності
- Код: r12151
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор Chevrolet Tacuma (Шевроле Такума) 05- R12151 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях SATO TECH - R12151 Радіатор Chevrolet Tacuma (Шевроле Такума) 05- відповідає оригінальним номерам: 1477, P96271477, 96271477, 96813422, P96271477
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12151 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 698 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴

