Радіатор Nissan Micra (Нісан Мікра) 03- R12187 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Nissan MICRA C+C III (K12), MICRA III (K12), Мікра К12, Мікра к12, Nissan NOTE (E11, NE11), Ноут Е11, Nissan TIIDA Хетчбек (C11), TIIDA седан (SC11), Тіїда хетчбек, Тіїда седан з двигунами SATO TECH - R12187 Радіатор Nissan Micra (Нісан Мікра) 03- відповідає оригінальним номерам: 21460AX800, 214
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12187 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 712 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 821 ₴


