Радіатор CHEVROLET Aveo 06- R20058 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Chevrolet AVEO / KALOS седан (T250, T255), AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255) Авео Т 200 Т 255 седан, Авео Т 200 хетчбек, Авео Т 250 Т 255 хетчбек, Авео Т 200 седан з двигунами SATO TECH - R20058 Радіатор CHEVROLET Aveo 06-74 86, 96444386, 96536525, 96536525, 96536669, 96536669, 96816483, 96816483, 96817344, 96817344, P96536525, P96536525, 96443477, 96494 6536669, 96816483, 96817344, P96536525, 96443477, 96444386, 96536525, 96536669, 96816483, 96815534
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20058 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 15 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 363 ₴


