Радіатор Daewoo Nubira (Нубіра) (Деу Нубіра) 97- R23022 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях SATO TECH - R23022 Радіатор Daewoo Nubira (Нубіра) (Деу Нубіра) 97- відповідає оригінальним номерам: 96181369
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R23022 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 383 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 671 ₴


