Радіатор Fiat Doblo (Фіат Добло) 00- R20044 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях Fiat DOBLO Вен (119_, 223_), DOBLO Автофургон / мікроавтобус (223_), Добло, Добло з двигунами SATO TECH - R20044 Радіатор Fiat Doblo ( 00- відповідає оригінальним номерам: 46749005, 46803039, 51779231, 46749005, 46803039, 51779231
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20044 |
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 084 ₴


