Радіатор кондиціонера Honda Cr-v 3 06- C12187 Виробник SATO TECH, використовується в автомобілях
Honda CR-V III (RE_), CR-V IV (RM_), ЦРВ 3, ЦРВ 4
з двигунами
SATO TECH — C12187 Радіатор кондиціонера Honda Cr-v 3 06 — відповідає оригінальним номерам:
80110SWAA01, 80110SWWG01, 80110SWWG02, 80110SWYG01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | C12187 |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 492 ₴


