
Радіатор печені vw golf, passat, audi a3, skoda cotavia 12-радіатор печування vw golf, passat, audi a3, skoda
1 411 ₴
- В наявності
- Код: 88191706701
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки VW Golf / Passat / Audi A3 / Skoda Octavia 12-88191706701 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
VIKA — 88191706701 Радіатор печінка VW Golf / Passat / Audi A3 / Skoda Octavia 12- відповідає оригінальним номерам:
5Q0819031, 5Q0819031B, 5Q0819031, 5Q0819031B, 5Q0819031, 5Q0819031B, 5Q0819031, 5Q0819031B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | VIKA 88191706701 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 88191706701 |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 172 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 411 ₴

