
Ступиця задня з підшипником vw polo, seat cordoba, ibiza маточина задня з підшипником vw polo, seat cordoba,
1 310 ₴
- В наявності
- Код: 55980797401
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ступиця задня з підшипником VW Polo (95-02)/Seat Cordoba (97-02), Ibiza (97-02) (55980797401 55980797401 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
Seat CORDOBA (6K1, 6K2), CORDOBA Vario (6K5), Кордоба 6К, Кордоба 6К універсал,
Seat IBIZA II (6K1), Ібіца 6К
з двигунами
Vw POLO CLASSIC (6V2), POLO (6N2), POLO Variant (6V5), Поло 3 Класик Седан, Поло 3, Поло 3 універсал
з двигунами
VIKA — 55980797401 Ступиця задня з підшипником VW Polo (95-02)/Seat Cordoba (97-02), Ibiza (97-02) (55980797401) відповідає оригінальним номерам:
6X0501477, 6X0598477, 6X0501477, 6X0501477, 6X0598477, 6X0501477, 6X0598477, 6X0598477, 6X0598477, 6X0598477
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55980797401 |
| Виробник | Віка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Задній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴

