
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу audi a6 колодки гальмівні передні з датчиком зносу audi a6 VIKA
1 073 ₴
- В наявності
- Код: 66981056301
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Audi A6 (04-11) (66981056301) 66981056301 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
Audi A6 (4F2, C6), A6 Allroad (4FH, C6), A6 Avant (4F5, C6), А6 С6, А6 олоруд 4FН, А6 С6 універсал
з двигунами
VIKA — 66981056301 Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Audi A6 (04-11) (66981056301) відповідає оригінальним номерам:
4F0698151D, 4F0698151D, 4F0698151D, 4F0698151D, 4F0698151D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66981056301 |
| Виробник | Віка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 155.3 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Висота | 73 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073 ₴

