
Колодки гальмівні передні без датчика зносу skoda superb, vw passat, audi a4 колодки гальмівні передні без
1 027 ₴
- В наявності
- Код: 66980008901
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні без датчика зносу Skoda Superb (02-08)/VW Passat (97-05)/Audi A4 (03-06) (66980008901) 66980008901 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
Audi A4 (8D2, B5), A4 (8E2, B6), A4 Avant (8D5, B5), A4 Avant (8E5, B6), А4 Б5, А4 Б6, А4 Б5 універсал, А4 Б6 універсал,
Audi A6 (4B2, C5), A6 Avant (4A5, C4), A6 (4A2, C4), A6 Avant (4B5, C5), А6 С5, А6 універсал С4, А6 С4, А6 С5 унверсал
з двигунами
Vw PASSAT Variant (3A5, 35I), PASSAT Variant (3B5), PASSAT Variant (3B6), PASSAT (3B2), PASSAT (3B3), Пассат Б3, Б4 універсал, Пасат Б5-Рсьовл
з двигунами
Skoda SUPERB I (3U4), Суперб Б5 3У
з двигунами
VIKA — 66980008901 Колодки гальмівні передні без датчика зносу Skoda Superb (02-08)/VW Passat (97-05)/Audi A4 (03-06) (66980008901) відповідає оригінальним номерам:
4B0698151J, 4B0698151N, 4B0698151J, 4B0698151N, 4B0698151J, 4B0698151N, 4B0698151J, 4B0698151J, 4B0698151J
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980008901 |
| Виробник | Віка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 156.4 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Висота | 74.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 027 ₴

