
Колодки гальмівні задні без датчика зносу vw touareg, audi q7 колодки гальмівні задні без датчика зносу vw
902 ₴
- В наявності
- Код: 66980001301
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні без датчика зносу VW Touareg (02-10)/Audi Q7 (06-15) (66980001301) 66980001301 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
Vw TOUAREG (7P5, 7P6), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), Туарег 2, Туарег 1
з двигунами
Audi Q7 (4LB), Ку7
з двигунами
VIKA — 66980001301 Колодки гальмівні задні без датчика зносу VW Touareg (02-10)/Audi Q7 (06-15) (66980001301) відповідає оригінальним номерам:
4L0698451D, 7L0698451A, 7L0698451B, 7L0698451G, 7L0698451H, 4L0698451D, 7L0698451A, 7L0698451B, 7L0698451G, 7L0698451H, 7L0698451B, 7L0698451B, 7L0698451B, 7L0698451B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980001301 |
| Виробник | Віка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 112.3 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 73 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴

