
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу skoda fabia, cotavia, vw golf колодки гальмівні передні з
824 ₴
- В наявності
- Код: 66980010301
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Fabia (99-14), Octavia (96-10)/VW Golf (97-05) (66980010301) 66980010301 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
Audi A3 (8L1), А3 8Л
з двигунами
Skoda FABIA I (6Y2), FABIA II Combi (545), FABIA I седан (6Y3), FABIA II (542), FABIA I Combi (6Y5), FABIA I Praktik (6Y5), Фабія 6У, Фабія Комбія 5J, Фабія Себа 6J, Фабія 5, Фабія Комбія 6У, Фабітік, Прабітік,
Skoda OCTAVIA I Combi (1U5), OCTAVIA I (1U2), Октавія Комбі Тур, Октавія Тур,
Skoda FABIA I Praktik (6Y5), ROOMSTER Praktik (5J), Фабія Практик, Практик,
Skoda ROOMSTER (5J), ROOMSTER Praktik (5J), Румстер, Практик
з двигунами
Vw BORA (1J2), BORA Variant (1J6), Бора, Бора універсал,
Vw GOLF IV (1J1), GOLF V (1K1), GOLF IV Variant (1J5), Гольф 4, Гольф 5, Гольф 4 універсал,
Vw POLO (9N_), POLO Saloon (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), Поло 4, Поло 4 Седан,
Vw NEW BEETLE (9C1, 1C1), Новий Жук
з двигунами
Seat LEON (1M1), Леон 1,
Seat TOLEDO II (1M2), Толедо 2
з двигунами
VIKA — 66980010301 Колодки гальмівні передні з датчиком зносу Skoda Fabia (99-14),Octavia (96-10)/VW Golf (97-05) (66980010301) відповідає оригінальним номерам:
1J0698151E, 1J0698151G, 1J0698151G, 1KD698151, 1KD698151G, 1TD698151, 5LD698151, 1J0698151E, 1J0698151G, 1KD698151, 1KD698151G, 1TD698151, 1J0698151E, 1J0698151G, 1J0698151E, 1J0698151E, 1J0698151E, 1J0698151E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980010301 |
| Виробник | Віка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴

