
Колодки гальмівні передні з датчиком skoda fabia, vw polo колодки гальмівні передні з датчиком skoda fabia,
747 ₴
- В наявності
- Код: 66980010701
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні з датчиком Skoda Fabia (99-08,06-14)/VW Polo (01-09) (66980010701) 66980010701 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
Skoda FABIA I (6Y2), FABIA II Combi (545), FABIA I седан (6Y3), FABIA II (542), FABIA I Combi (6Y5), FABIA I Praktik (6Y5), Фабія 6У, Фабія Комбія 5J, Фабія Себа 6J, Фабія 5, Фабія Комбія 6У, Фабітік, Прабітік,
Skoda FABIA I Praktik (6Y5), Фабія Практик
з двигунами
Vw GOLF V Variant (1K5), Гольф 5 універсал,
Vw POLO Saloon (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), POLO (9N_), Поло 4 Седан, Поло 4 4
з двигунами
VIKA — 66980010701 Колодки гальмівні передні з датчиком Skoda Fabia (99-08,06-14)/VW Polo (01-09) (66980010701) відповідає оригінальним номерам:
6Q0698151B, 6Q0698151B, 6Q0698151B, 6Q0698151B, 6Q0698151B, 6Q0698151B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66980010701 |
| Виробник | Віка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 141.8 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Висота внутрішньої накладки | 51.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴

