
Колодки гальмівні передні без датчика skoda fabia, vw polo, seat ibiza колодки гальмівні передні без датчика
584 ₴
- В наявності
- Код: 66981104301
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні без датчика Skoda Fabia (00-10), VW Polo (02-10)/Seat Ibiza (02-10) (66981104301) 66981104301 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
Skoda FABIA I Praktik (6Y5), FABIA I (6Y2), FABIA II Combi (545), FABIA I седан (6Y3), FABIA II (542), FABIA I Combi (6Y5), Фабія Практик, Фабія 6У, Фабія Комбія 5, Фабія Седану 6, Фабія J, Фабія 5, Фабія 6 В 6 В,
Skoda FABIA I Praktik (6Y5), ROOMSTER Praktik (5J), Фабія Практик, Практик,
Skoda ROOMSTER (5J), ROOMSTER Praktik (5J), Румстер, Практик
з двигунами
Vw GOLF V Variant (1K5), Гольф 5 універсал,
Vw POLO Saloon (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), POLO (9N_), Поло 4 Седан, Поло 4 4
з двигунами
Seat CORDOBA (6L2), Кордоба 6Л,
Seat IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA III (6L1), IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5), Ібіца 6J, Ібіца 6Л, Ібіца 6J Спорткупе
з двигунами
VIKA — 66981104301 Колодки гальмівні передні без датчика Skoda Fabia (00-10), VW Polo (02-10)/Seat Ibiza (02-10) (66981104301) відповідає оригінальним номерам:
6Q0698151A, 6Q0698151A, 6Q0698151A, 6Q0698151A, 6Q0698151A, 6Q0698151A, 6Q0698151A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66981104301 |
| Виробник | Віка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 131.5 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Висота | 62.7 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584 ₴

