
Сайлентблок задньої балки vw golf, jetta, seat toledo сайлентблок задньої балки vw golf, jetta, seat toledo VIKA
323 ₴
- В наявності
- Код: 45010007401
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задньої балки VW Golf (83-92), Jetta (84-92)/Seat Toledo (91-99) (45010007401) 45010007401 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
Seat TOLEDO I (1L), Толедо 1
з двигунами
Vw GOLF II (19E, 1G1), Гольф 2,
Vw JETTA II (19E, 1G2, 165), Джетта 2
з двигунами
VIKA — 45010007401 Сайлентблок задньої балки VW Golf (83-92), Jetta (84-92)/Seat Toledo (91-99) (45010007401) відповідає оригінальним номерам:
191501541, 191501541, 191501541, 191501541, 191501541, 191501541
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 45010007401 |
| Виробник | Віка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 44.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴

