
Підшипник роликовий передній маточині зовнішній vw t3 підшипник роликовий передній маточині зовнішній vw t3 VIKA
152 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 44051209701
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий передньої маточинки зовнішній VW T3 (81-92) (44051209701) 44051209701 Виробник VIKA, використовується в автомобілях
Vw TRANSPORTER III автобус, Транспортер Т3 автобус
з двигунами
VIKA — 44051209701 Підшипник роликовий передній маточині зовнішній VW T3 (81-92) (44051209701) відповідає оригінальним номерам:
251405645, 251405645B, 251405645B, 251405645B, 251405645B, 251405645B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 44051209701 |
| Виробник | Віка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴

