розміри радіатора: 635 X 438 X 32 mm матеріал: алюміній матеріал: полімерний матеріал вигляд коробки передач: механічна коробка передач обладнання/обладнання: для автомобілів із кондиціонером
Радіатор двигуна (МКПП) RENAULT AVANTIME, ESPACE III 2.0 / 2.2D 07.00-05.03 63881 Виробник NISSENS, використовується в автомобілях Renault Espace III, Рено Еспальс 3 з двигунами NISSENS — 638812. 2.0 / 2.2D 07.00-05.03 відповідає оригінальним номерам:6025312321
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63881 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 612 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 441 ₴


