
Радіатор охолодження (АКПП) Ніссан TITAN 5.6 10.03- NISSENS
9 484 ₴
- В наявності
- Код: 69484
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип коробки передач: ступенева/факультивна автоматична коробка передач обладнання/обладнання: для транспортних засобів з/без кондиціонером розміри радіатора: 597-678-32 Радіатор двигуна (АКПП) NISSAN TITAN 5.6 10.03- 69484 Виробник NISSENS, використовується в автомобіляхNissan TITAN, Нісан Титан із двигунами NISSENS — 69484 Радіатор двигуна (АКПП) NISSAN TITAN 5.6 10.03- відповідає оригінальним номерам:214607S000, 214607S000, 214607S00A, 214607S00A, 214609F1B, 214609FD1 21460ZC00A, 21460ZC00A, 21460ZC00B, 21460ZC00B, 21460ZQ00A, 21460ZQ00A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 69484 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 597 мм |
| Ширина ядра радіатора | 674 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 484 ₴

