
Радіатор охолодження (АКПП) Хюндай IX35, KIA SPORTAGE 2.0D 01.10- NISSENS
8 295 ₴
- В наявності
- Код: 675022
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип коробки передач: Автоматична коробка передач для оригінального номера: 253102Y010 Радіатор двигуна (АКПП) HYUNDAI IX35, KIA SPORTAGE 2.0D 01.10- 675022 Виробник NISSENS, використовується в автомобілях Hyundai ix35, Хюндай ай ікс 35 із двигунами Kia SPORTAGE, КІА Спортейдж із двигунами NISSENS — 675022 радіатор двигуна (АКПП) HYUNDAI IX35, KIA SPORTAGE 2.0D 01.10 відповідає оригінальним номерам:253102Y010, 253102Y010, 253102Y020, 253102Y020
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 675022 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 485 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 295 ₴

