
Радіатор охолодження (МКПП) Мерседес E (W124), KOMBI T-MODEL (S124), SEDAN (W124) 2.0D / 2.5D 12.84-06.95
5 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: 62549A
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип коробки передач: механічна коробка передач обладнання/обладнання: для автомобілів без кондиціонерарозміри радіатора: 532 X 370 X 32 mm матеріал: алюміній матеріал: полімерний матеріал Радіатор двигуна (МКПП) MERCEDES E (W124), KOMBI T-MODEL (S124), SEDAN (W124) 2.0D / 2.5D 12.84-06.95 62549A Виробник NISSENS, використовується в автомобілях Mercedesbenz E CLASS W124, Мерседес Е Клас 124 кузов, Mercedesbenz седан W124, Мердеседан 124 кросів з двигунами NISSEN — 62549A двигун (МКПП) MERCEDES E (W124), KOMBI T-MODEL (S124), SEDAN (W124) 2.0D / 2.5D 12.84-06.95 відповідає оригінальним номерам:1245000403, 1245001202, 1245002303, 1245004903, 1245004903, A12450004000403, A1245002, A1245002303
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62549A |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 532 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 555 ₴

