Тип коробки передач: Автоматична коробка передач обладнання/обладнання: для транспортних засобів з/без кондиціонером радіатор двигуна (АКПП) FORD KUGA II 1.6 03.13- 66862 Виробник NISSENS, використовується в автомобілях Ford KUGA II (DM2), Форд с двигунами NISSENS — 66862 Радіатор двигуна (АКПП) FORD KUGA II 1.6 03.13- відповідає оригінальним номерам:1786804
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66862 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 449 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 886 ₴


