
Радіатор охолодження Фольксваген PASSAT, SANTANA 1.6D 12.81-03.88 NISSENS
3 010 ₴
- В наявності
- Код: 652611
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
розміри радіатора: 574 X 302 X 33 mm Тип коробки передач: східчаста/факультативна автоматична коробка передач обладнання/обладнання: для автомобілів без кондиціонера Радіатор двигуна VW PASSAT, SANTANA 1.6D 12.81-03.88 652611 Виробник NISSENS, використовується в автомобілях Vw Passat B2 седан, Passat B2 Variant, Passat B2, Фольксваген Пассат Б2 седан, Пассат Б2 універсал, Пасат Б2 з двигунами NISSENS — 652611 Радіатор двигуна VW PASSAT, SANTANA 1.6DU03. оригінальним номерам:321121253BH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 652611 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 010 ₴

