
Радіатор охолодження Фіат FIORINO 1.4 / 1.6 10.93-05.01 NISSENS
2 556 ₴
- В наявності
- Код: 61852
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
розміри радіатора: 520 X 322 X 34 mm тип коробки передач: механічна коробка передач обладнання/обладнання: для автомобілів без кондиціонераматеріал: алюміній матеріал: полімерний матеріал Радіатор двигуна FIAT FIORINO 1.4 / 1.6 10.93-05.01 61852 Виробник NISSENS, використовується в автомобілях Fiat FIORINO Pick up (146), FIORINO фургон (146 Uno), Фіат Фіорино, Фіорино з двигунами NISSENS — 61852 Радіатор двигуна FIAT FIORINO 1.4 / 1.6 10.93-05.01 відповідає оригінальним номерам:7075124, 7685063, 7732211
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61852 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 520 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 556 ₴

