Тип коробки передач: механічна коробка передач обладнання/обладнання: для автомобілів без кондиціонера розміри радіатора: 528-208-22 Радіатор двигуна OPEL CORSA A, CORSA A TR 1.2 / 1.3 / 1.4 09.82-03.93 63287 Виробник NISSENS, використовується в автомобілях Opel CORSA A фургон, CORSA A хетчбек, CORSA A TR, Опель Корса А фургон, Корса А хетчбек, Корса А ТР із двигунами NISSENS — 63287 Радіатор двигуна OPEL CORSA A, CORSA A TR 1.2 / 1.3 / 1.4 09.82-03. відповідає оригінальним номерам:1300016, 1300016, 1302016, 1302016, 90298318, 90298318
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63287 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 230 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴


