Гумка двірників щіток склоочисника універсальна, довжина 600 мм. Гумка має замок, під металеві стрижні та має додаткові ступені очищення вікна, форма гумки називається "ялинка", завдяки цьому не тільки поліпшуються властивості, але й навіть у разі відриву основної ламелі гумки вона не тертиме об скло та порушуватиме його цільосість. Виробник — ALCA. Якість — гарна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина заднього двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 600 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴




