
Підшипник маточини передньої Ланоси, Сенс, ВАЗ 2108, 2110, Таврія MOOG
558 ₴/комплект
- В наявності
- Код: OP-WB-11090
+380 (73) 761-88-15
Lifecellповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передньої маточини на автомобілі сімейства Ланос, Сенс з 13 розміром маточини, ВАЗ 2108, 21099, 2115, 2110-2112, 1118 Калина.
Виробник — MOOG.
Розміри підшипника:
Ширина — 37 мм,
Внутрішній діаметр — 34 мм,
Зовнішній діаметр — 64 мм.
У комплекті стопорні шайби і шплінт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-WB-11090 |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | США |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴/комплект


