Характеристики
Виконання фільтра Фільтрувальний елемент
Висота 58 мм
Довжина 304 мм
Ширина 171 мм
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 003 094 71 04, 104 094 02 04, A 003 094 71 04, A 104 094 02 04
Застосовність
MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124), 124 Купе (C124), 124 T-Model (S124), E-CLASS (W124), E-CLASS T-Model (S124), E-CLASS Купе (C124), E-CLASS Кабріолет (A124)
Добавляйте интересующую вас деталь в корзину и отправляйте заказ нам. Мы проверим, подойдет ли она к вашему автомобилю и подберем другую если эта не подходит.
Фильтр воздушный MB 124 WA6588/AP118/4 WIX. 80 років бренд WIX Filters продає фільтри для легкових автомобілів та важкої техніки і обладнання. За цим всім стоїть якість, яка є результатом нашого багаторічного досвіду, а також компетентні фахівці у своїх галузях, сучасні виробничі лінії і лабораторії та постійний контроль якості. Крім того, турбота про кожний елемент на кожному етапі створення та виробництва фільтрів дозволила нам стати одним з найвідоміших брендів у світі. Протягом більш ніж 78 років компанія WIX Filters входить в число найбільш важливих виробників фільтрів. Ми присутні на 80 ринках, наші філії знаходяться в 10 країнах, на 5 континентах. Сьогодні WIX Filters – це понад 16 000 окремих продуктів для автомобільної галузі. Продукція призначена для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, а також важкої техніки і машин. Асортимент WIX Filters представлений паливними, масляними, повітряними, салонними фільтрами, а також осушувачами повітря, фільтрами охолоджуючої рідини, фільтрами трансмісійного масла, фільтрами сечовини разом з додатковими продуктами. Велика частина з них - це гідравлічні фільтри, які використовуються в системах силової гідравліки і пневматики.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | WA6588 |
| Производитель | WIX Filters |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 304 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Высота | 58 мм |
Информация для заказа
- Цена: 521 ₴






