
Фильтр воздушный Мерседес 123, Газель, Соболь WA6386 WIX
366 ₴
- В наличии
- Код: WA6386
MERCEDES-BENZ 123 Ліфтбек (W123), 123 T-Model (S123), O 309, T1 Автобус (B601), T1 Фургон (601, 611), T1 Платформа/шасі (601), T1/TN Платформа/шасі, T1/TN Фургон, T2/L Фургон, T2/L Платформа/шасі
Характеристики
Виконання фільтра Фільтрувальний елемент
Висота 86 мм
Внутрішній діаметр 210 мм
Зовнішній діаметр 295 мм
Оригінальні номери
FORD 5005 831, 5009 064, A 790 X 9601 AAA, A 810 X 9601 KA
GENERAL MOTORS 25062205, 93892087, 9974119
MERCEDES-BENZ 001 094 04 05, 001 094 95 04, A 001 094 04 05, A 001 094 95 04
O&K 141 5169
Добавляйте интересующую вас деталь в корзину и отправляйте заказ нам. Мы проверим, подойдет ли она к вашему автомобилю и подберем другую если эта не подходит.
Фильтр воздушный MB WA6386/AR204 WIX. 80 років бренд WIX Filters продає фільтри для легкових автомобілів та важкої техніки і обладнання. За цим всім стоїть якість, яка є результатом нашого багаторічного досвіду, а також компетентні фахівці у своїх галузях, сучасні виробничі лінії і лабораторії та постійний контроль якості. Крім того, турбота про кожний елемент на кожному етапі створення та виробництва фільтрів дозволила нам стати одним з найвідоміших брендів у світі. Протягом більш ніж 78 років компанія WIX Filters входить в число найбільш важливих виробників фільтрів. Ми присутні на 80 ринках, наші філії знаходяться в 10 країнах, на 5 континентах. Сьогодні WIX Filters – це понад 16 000 окремих продуктів для автомобільної галузі. Продукція призначена для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, а також важкої техніки і машин. Асортимент WIX Filters представлений паливними, масляними, повітряними, салонними фільтрами, а також осушувачами повітря, фільтрами охолоджуючої рідини, фільтрами трансмісійного масла, фільтрами сечовини разом з додатковими продуктами. Велика частина з них - це гідравлічні фільтри, які використовуються в системах силової гідравліки і пневматики.| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | WA6386 |
| Производитель | WIX Filters |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 86 мм |
| Внутренний диаметр | 210 мм |
| Внешний диаметр | 295 мм |
- Цена: 366 ₴




